Baran - horoskop na rok 2014

Baran

Dátum: 21.3. - 20.4.
Horoskop pre Baranov na rok 2014 bude naozaj veľmi zaujímavý. Zo začiatku budú Barani mať veľmi veľa práce, časom sa to v práci ale upokojí. S partnerom či partnerkou si budú naozaj užívať aj cez drobné nezhody, ktoré sa môžu týkať rodiny a peňazí. Práve s peniazmi by nemali moc plytvať a o zdravie by sa Barani mali poriadne starať, nech nemajú nejaký úraz. Všeobecne sa ale bude jednať o dobrý rok, ktorý bude lepší ako ten minulý.Aké to bude mať baran s prácou?

Začiatok roka 2014 bude pre Baranov ťažší, pretože budú mať práce nad hlavu a taktiež budú mierne nestíhať. V práci budete mať celkom veľa práce, než urobíte prvú úlohu, dostanete novú. Vo výsledku vás budú tak trochu využívať a vy z pozície zamestnanca by ste mali poslúchnuť. Na konci jari sa situácia zlepší a môžete dostať aj pridané. Po prázdninách budete mať v práci pohodičku.

Ak ste OSVČ, tiež vás čaká veľa povinností, ale nie všetky vám dajú toľko zabrať. Ak hľadáte novú prácu, začnite zisťovať u známych, či o niečom voľnom nevedia. Možno sa budete čudovať, že áno a že sa vám takáto práca bude páčiť.

Čo vzťahy a láska?

V tomto roku si bude Baran užívať. So svojou polovičkou vymyslí zaujímavé akcie, na ktorých si budú veľa užívať. Budú spoločne relaxovať i športovať. Ale ku koncu roka sa môže objaviť aj nevera, ktorá vznikne z dôvodu, že je Baran ľahostajný a nechce si urobiť čas. Nevera pomôže vyriešiť niekoľko otázok ohľadom pevného vzťahu, minulosti a budúcnosti.

Ak ste sami, vrhnite sa do hľadania, ale neskáčte po hlave do nového vzťahu. Radšej si všetko poriadne rozmyslite, nech potom neľutujete, že ste predsa len mohli chvíľku vydržať alebo počkať na pravú lásku. Ak máte deti, dávajte si pozor na poriadne dohodnutie, nech sa doma zbytočne kvôli nim nehádate.

Ako je na tom Baran so zdravím?

baran znamenieBaran bude väčšiu časť roka zdravý, pokiaľ sa nepočítajú drobné zranenia či prechladnutia. Nachladnutie môžete tradične očakávať v zimných mesiacoch a zranenia môžu vzniknúť z nepozornosti. Avšak nie je sa čoho obávať, ak budete dbať na svoje zdravie.

Ak máte ale problém s nadváhou, mali by ste s tým konečne začať niečo robiť. Nevyhovárajte sa, začnite cvičiť a pravidelne sa stravujte. Taktiež je vhodné sa prestať stresovať a nájsť si čas na odpočinok, ktorý vám často chýba nielen kvôli práci, ale aj kvôli náročným koníčkom.

A ako to bude s peniazmi?

Po Vianociach už tradične máte problémy s peniazmi, preto sa radšej vrhnite na šetrenie. Nekupujte zbytočnosti a rozhodne si peniaze ani nepožičiavajte, pretože by vám to mohlo skôr uškodiť. Ku koncu jari je možné, že vám v práci pridajú, čo vašej situácii veľmi pomôže. Ale aj potom neutrácajte a šetrite si, financie sa vám budú hodiť napríklad na dovolenku.

Podľa horoskopu na rok 2014 môžete na jeseň vyhrať alebo niečo zdediť. Takáto finančná injekcia vás určite poteší. V prípade, že podnikáte, nebojte sa riskovať, pretože sa vám to môže finančne dosť vyplatiť.

Znamenie Baran v skratke

Dátum: 21.3. - 20.4.
Obľúbená farba: červená
Živel znamenie: Oheň
Planéta: Mars


Dajte vedieť priateľom o tomto článku. :)