Kozorožec - horoskop na rok 2014

kozorožec

Dátum: 22.12. - 20.1.
Pre tých, ktorí sa narodili v znamení Kozorožca, bude rok 2014 celkom úspešný. Čaká vás veľa práce, ktorá bude dostatočne ocenená, veľká láska, sklamanie a problémy so zdravím. Všeobecne sa ale bude jednať o rok, ktorý bude oveľa lepší ako ten minulý. Nezabudnite, že aj vy musíte niečo robiť, lebo nikto vám zadarmo nič nedá. Tiež je potrebná zmena vo vašom správaní. Pozrite sa na horoskop 2014.Ako to vyzerá s Kozorožcom pracovne?

Kozorožec si vždy vezme na svoje plecia mnoho úloh, na ktoré nemá moc čas a časom sa na ne vykašle alebo ich nevyrieši k svojej spokojnosti. Mal by preto riešiť to, na čo má a nesnažiť sa byť až tak aktívnym, keď máva problémy s ďalšími úlohami. Radšej menej a dobre, ako veľa a zle. V práci sa vďaka tomu môžu vyskytnúť drobné problémy, ale ak zmeníte prístup, čaká vás aj menší bonus.

V prípade, že chcete zmeniť prácu, tak najlepším obdobím na zmenu je jar. Zmena je ale vhodná iba, ak ste v práci naozaj nespokojní, nech sa totiž nestane, že si v novej pohoršíte. Pokiaľ novú prácu hľadáte, pýtajte sa na voľné miesta nielen u známych, ale i hľadajte na internete a vo svojom okolí.

Čo vzťahy a láska?

Ak má Kozorožec dlhodobý vzťah, môžu sa vyskytnúť v roku 2014 drobné problémy, pretože Kozorožec túži po voľnosti. Problémy sa síce dajú celkom ľahko vyriešiť, ale ak sa nezmeníte, môžu prísť ešte väčšie ťažkosti, ktoré môžu vyústiť i rozchodom. Pokiaľ to tak nechcete, zamyslite sa nad sebou a zistite, kde je problém. Pravdepodobne je problém na vašej strane, nie na strane partnera či partnerky. Ak máte priority zrovnané, ste vo vzťahu veľmi šťastní.

Pokiaľ niekoho hľadáte, stanovte si ciele a očakávania. Zatiaľ ste moc šťastie nemali, to bolo ale z dôvodu, že vlastne poriadne neviete, čo chcete. Vo výsledku sa ani nechcete moc zmeniť, tak na tom zapracujte, inak budete po celý rok 2014 sami.

Ako je na tom Kozorožec po zdravotnej stránke?

kozorožec znamenieHoroskop hlási, že sa začiatkom roka žiadne problémy so zdravím neobjavia, ale v nasledujúcich mesiacoch sa môže u vás objaviť chrípka alebo nachladnutie. Vďaka zníženej imunite a nedostatočnému príjmu ovocia a zeleniny sa vám môže v budúcnosti objaviť aj nejaké ochorenie. Snažte sa jesť viac vitamínov, začnite cvičiť a myslite pozitívne.

Naučte sa tiež relaxovať, nech sa z choroby čoskoro dostanete. Pokiaľ máte problém s váhou, začnite s chudnutím, nech sa dostanete na primeranú váhu. Občas vypnite, nech sa neprepracujete a psychicky nezhrútite.

A ako to bude s peniazmi?

Možno sa stále čudujete, kam vám tie peniaze stále miznú. Vlastne nemáte poriadne žiadny prehľad príjmov a výdavkov a ani dlhodobý plán, ako s tými peniazmi stále vychádzať. Zrevidujte si náklady, odstráňte zbytočné položky, či môžete znížiť prípadné dlhy. S výhovorkou typu, že to nejde, alebo že nemáte dostatok peňazí, u prípadného exekútora veľmi nepochodíte. Snažte sa s tým niečo robiť, kým je čas, určite sa vám to podarí.

Ku koncu roka 2014 môžete očakávať v práci väčší bonus, ktorý sa vám bude naozaj hodiť, tak ho hneď neutraťte a ak áno tak s rozmyslom.

Znamenie kozorožec v skratke

Dátum: 22.12. - 20.1.
Obľúbená farba: čierna
Živel znamenia: zem
Planéta: Saturn


Dajte vedieť priateľom o tomto článku. :)