Panna - horoskop na rok 2014

Panna

Dátum: 23.8. - 22.9.
Pre Panny bude na rok 2014 horoskop veľmi zaujímavý. Začiatok roka bude celkom náročný, pretože v práci budete mať veľa práce, môžu sa vyskytnúť finančné problémy a do toho prísť aj chrípka. Na druhú stranu sa čoskoro všetko zlepší, zažijete krásne chvíľky so svojou láskou a tiež budete celkom zdraví. Ku koncu roka vás čaká v práci prekvapenie, ktoré bude celkom príjemné. To bolo len niečo málo na úvod.Aké to bude mať Panna s prácou?

Začiatkom roka 2014 bude mať Panna v práci celkom veľa úloh, navyše ju čakajú aj menšie problémy s kolegami. Dôležité je preto nevzdávať sa, myslieť si svoje a nenechať sa vytočiť, len tak sa problémy s nimi vyriešia. V polovici roka môžete očakávať, že nebudete mať toľko práce a čaká vás taktiež lepšia nálada. Ku koncu roka si prídete aj na zaujímavé ocenenie za váš výkon, tak sa celý rok snažte, nech potom neľutujete.

V prípade, že sa vám v práci nepáči, počkajte pred výpoveďou pár mesiacov, poriadne si to premyslite a novú prácu si nájdite dopredu. Ak hľadáte prácu, nebojte sa vziať aj niečo, čo sa vám moc nepáči, nech máte aspoň niečo a nemusíte byť bez prostriedkov. Hľadajte ale ďalej vysnívanú prácu, aj v okolitých mestách môže byť niečo, čo sa vám bude páčiť.

Čo vzťahy a láska?

Ak máte spokojný vzťah a dlhodobého partnera či partnerku, pravdepodobne budete značnú časť roka veľmi šťastní. Občas sa vyskytne menší problém, ale čoskoro ho vyriešite, vcelku vás ale čaká prevažne rok 2014 plný lásky. V prípade, že váš vzťah dosť škrípe, poriadne si pohovorte o budúcnosti vzťahu, nech sa zbytočne nesnažíte vzťah udržať, aj keď veľmi dobre viete, že to nemá cenu.

Ak ste naopak sami a niekoho hľadáte, nemajte prehnané nároky, lebo vy tiež nie ste dokonalí. Novú lásku môžete nájsť v práci, škole alebo na internete. Vydajte sa ju teda hľadať.

Ako je na tom Panna so zdravím?

panna znamenieV zime ste najviac ohrození chrípkou či nachladnutím, dopĺňajte preto vitamíny. Ak budete mať náhodou chrípku, snažte sa ju vyležať, aj napriek absencii v práci. Na jar sa začnite viac hýbať, pretože vám cvičenie chýba a ak máte miernu nadváhu, tak začnite i s diétou. Nadváha a žiadny pohyb by sa vám mohlo vypomstiť v podobe nepríjemnej choroby.

Taktiež nezabudnite na pravidelný odpočinok, ktorý je pre telo veľmi dôležitý. V lete sa vydajte na dovolenku - nemusíte ísť do zahraničia, pokojne sa vydajte niekam po Slovensku. Dôležité je oddýchnuť si od stresu aspoň týždeň. Vo výsledku ale podľa horoskopu 2014 nebudete mať vážnejšie problémy so zdravím.

A ako to bude s peniazmi?

Kvôli väčším výdavkom v minulom roku sa môžu vyskytnúť drobné finančné ťažkosti v januári či februári. Snažte sa ich vyriešiť čo najskôr, radšej si odpustite veci, ktoré nutne nepotrebujete kúpiť a ďalšie zbytočnosti, aby ste si nemuseli požičiavať. Pôžička by sa vám mohla vypomstiť. V prípade veľkých dlhov uvažujte o oddlženie či hľadanie druhej práce.

Po pár mesiacoch sa situácia obráti a vy si môžete trošku oddýchnuť, ale aj tak by ste nemali moc utrácať. Tiež nie je vhodné niekomu požičiavať peniaze, pretože by sa zdráhal ich vrátiť. Ku koncu roka očakávajte v práci bonus, ktorý sa vám bude zrovna hodiť.

Znamenie Panna v skratke

Dátum: 23.8. - 22.9.
Obľúbená farba: zelená
Živel znamenia: zem
Planéta: Merkúr


Dajte vedieť priateľom o tomto článku. :)