Rak - horoskop na rok 2014

rak

Dátum: 22.6. - 22.7.
Horoskop pre Raka na rok 2014 je veľmi zaujímavý, pretože sa stane mnoho udalostí. V práci sa mu bude dariť, aj keď bude mať pocit, že má strašne veľa práce, za ktorú časom dostane aj pridané. S partnerom/partnerkou to nebude práve najlepšie, ale taktiež sa to vyrieši. Ak vás trápi nadváha, mali by ste už konečne schudnúť. Počas roka je tiež možné, že vás zaskočí nejaká choroba. Pripravte sa preto včas.Ako to vyzerá s Rakom pracovne?

Rakovi sa bude v roku 2014 v práci prevažne dariť, aj keď na začiatku roka bude mať viac práce, vo výsledku bude ale spokojný. Od jari sa to s množstvom práce zlepší a vy sa v nej budete cítiť veľmi dobre. Budete mať okolo seba dobrý kolektív a prostredie bude príjemnejšie ako doteraz. Po prázdninách je možné, že dostanete niečo málo pridané, čo sa vám bude hodiť, ale musíte počítať s tým, že budete mať hlavne v decembri dosť naponáhlo.

Živnostníkom sa bude dariť prevažne od druhej polovice roka, v tej prvej budú mať veľa práce a nebudú vedieť, čo urobiť skôr. Ak Rak hľadá prácu, mal by si uvedomiť, že je potrebné sa poriadne pripraviť, pretože nikto na neho nebude milý. Je teda nutné poriadne zapracovať na životopise, správaní a vystupovaní. Nebojte, ale časom sa aj na vás usmeje šťastie.

Čo vzťahy a láska?

Z počiatku roka môžete mať menšie problémy s partnerom či partnerkou, tie sa dajú vyriešiť iba komunikáciou a vyriešením problémov. Ak by to nepomohlo, riešením môže byť tiež rozchod alebo odlúčenie na pár týždňov. Na druhú stranu, ak nemáte moc nezhôd vo vzťahu, budete dlhú dobu celkom šťastní. Občas vás ale môžu pekne hnevať deti, pokiaľ ich máte.

V prípade hľadania nového partnera či partnerky čoskoro niekoho nájdete, do koho sa naozaj bláznivo zamilujete a spoločne strávite naozaj krásne chvíľky. O prázdninách existuje hrozba menšej nevery, tak si dávajte na partnera a na seba poriadne pozor, pretože by vám tak mohol zlomiť srdce alebo vy jemu.

Ako je na tom Rak po zdravotnej stránke?

rak znamenieAk potrebujete schudnúť, neodkladajte to a začnite hneď začiatkom januára. Nezabudnite ani na pravidelný pohyb a na jar je taktiež vhodná očista organizmu.

Počas roka sa snažte o svoje zdravie starať, pretože by ste mohli mať vážnejšie problémy so zdravím. V každom prípade sa nestresujte a začnite pravidelne relaxovať, pretože vám odpočinok pomôže. V lete sa vydajte na dovolenku, nech si oddýchnete a taktiež užijete krásne slnečné dni.

A ako to bude s peniazmi?

Rak problém s peniazmi moc nemá, nemôže si síce vyskakovať, ale nie je to najhoršie. Rozhodne nikomu nepožičiavajte peniaze, ani tým najlepším priateľom, pretože potom by ich nechceli vrátiť. Možno po prázdninách dostanete v práci pridané, čo sa vám bude po letnej dovolenke hodiť.

V prípade, že by hrozilo zadlženie, radšej obmedzte zbytočné výdavky a uskromnite sa, nech si nemusíte požičiavať. Niektoré Raky môžu podľa horoskopu niečo zdediť alebo dokonca aj vyhrať. Ale radšej to so stávkami moc nepreháňajte, nech potom neľutujete.

Znamenie Rak v skratke

Dátum: 22.6. - 22.7.
Obľúbená farba: biela
Živel znamenia: voda
Planéta: Mesiac


Dajte vedieť priateľom o tomto článku. :)